HELLPDAYS fetsival Frýdek-Místek logo
český červený kříž frýdek-místek logo svg
Areál TJ Slezan, Frýdek-Místek
PÁTEK
7/6/2024
SOBOTA
8/6/2024
na HELLPDAYS 2024 vystoupí QUEENIE a ŠKWOR banner

Zažijte legendární QUEEN a Freddieho Mercurryho v podání české kapely QUEENIE!

Úžasná příležitost na festivalu Hellpdays ve Frýdku-Místku! Připravte se na nezapomenutelný zážitek, kterým bude vystoupení legendární kapely QUEENIE, která jako headliner zahřeje páteční večer na festivalu Hellpdays! Tato událost se koná dne 7. června 2024, a bude to jedno z prvních venkovních vystoupení QUEENIE v moravskoslezském kraji.

Prémiová show v plném nasazení!

Kapela QUEENIE nezklame! S kompletní SHOW vás zavede do atmosféry, kterou jste dosud mohli zažít pouze v největších arénách. Zažijte legendární QUEEN a Freddieho Mercurryho v podání české kapely, která již 5x vyprodala O2 arénu a zpěvák Michael Kluch byl za své účinkování v muzikále „Freddie“ nominován na cenu Thálie…to je zárukou kvality a autenticity představení.

Historie a úspěchy kapely QUEENIE!

QUEENIE není jen obyčejná kapela, je to fenomén! Od svého vzniku se tato skvělá formace etablovala jako přední interpretační síla hitů legendární skupiny QUEEN. Jejich mistrovství v reprodukci ikonických skladeb jako je „Bohemian Rhapsody“, „We Will Rock You“ nebo „Another One Bites the Dust“ získalo uznání fanoušků po celém světě. Kapela QUEENIE neustále sbírá úspěchy a posouvá své hranice. S více než pěti vyprodanými koncerty v O2 aréně a nominací zpěváka Michaela Klucha na cenu Thálie za jeho účinkování v muzikálu „Freddie“, QUEENIE potvrzuje své postavení největšího českého interpreta QUEEN.

Nepropásněte tento jedinečný zážitek!

Vstupenky můžete zakoupit na portálu Ticketlive nebo na místě v den konání festivalu. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný legendární hudby, skvělé atmosféry a nevšedního dobrodružství ve Frýdku-Místku!

Festival Hellpdays není jen o výborných kapelách!

Hellpdays je nejen o skvělé hudbě, ale také o nezapomenutelných zážitcích! Vychutnejte si výborné pivo, lahodné jídlo a pohodovou atmosféru v areálu TJ Slezan, který je vybavený vším, co potřebujete pro perfektní festivalový zážitek. A nezapomeňte, že hudba hraje za každého počasí!

Jednodenní vstupenky jsou k dispozici!

Chcete-li zažít tuto nezapomenutelnou událost, neváhejte a pořiďte si vstupenky již dnes! Jednodenní vstupenky jsou nyní k dispozici v předprodeji na portálu Ticketlive. Buďte součástí rockového svátku, který si zasloužíte!

HELLPDAYS Rockový a metalový festival ve Frýdku-Místku!

Festival Hellpdays je známý svou bohatou metalovou historií, tentokrát však přinášíme něco mimořádného! Společně s QUEENIE se na pódiu představí i další skvělé kapely, jako jsou KREYSON s Láďou Křížkem, úžasnou kapelou ALKEHOL a také ALLNEVER, JOCKERS IV, NIAKARA. A to není vše! Nepřehlédněte také úžasnou atmosféru a skvělý doprovodný program, který na vás čeká v areálu TJ Slezan.

Zakupte si Vstupenky Včas! Kompletní festivalový zážitek. Skvělá společnost kapel.