HELLPDAYS fetsival Frýdek-Místek logo
český červený kříž frýdek-místek logo svg
Areál TJ Slezan, Frýdek-Místek
PÁTEK
7/6/2024
SOBOTA
8/6/2024
na HELLPDAYS 2024 vystoupí QUEENIE a ŠKWOR banner

ŠKWOR jako Headliner soboty na HELLPDAYS 8.6.2024!

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který se bude konat ve Frýdku-Místku v areálu TJ Slezan, 7. a 8. června 2024. Festival Hellpdays přináší energii, vášeň a neuvěřitelnou hudbu pro fanoušky rocku a metalu. A co je nejlepší? Kapela ŠKWOR se stává headlinerem sobotního večera, přinášející své největší hity a nové skladby do srdcí fanoušků.

ŠKWOR v Moravskoslezském kraji zahraje na venkovní akci!

Jejich dynamické vystoupení a charismatická přítomnost zaručují, že se 8. června 2024 promění festival Hellpdays ve vzrušující událost, kterou nezapomenete.
Skvělá Hudba a navíc kromě ŠKWORu vystoupí široký výběr dalších skvělých kapel, které rozproudí krev v žilách každého fanouška. Od metalu po rock a zpět, náš line-up je plný talentovaných umělců, včetně kapel jako 100NA100, Lunatic Gods, Metal Factory a mnoho dalších. Každá kapela přináší svůj unikátní zvuk a energii, která vás dostane do varu.

Akce Frýdek-Místek a zážitek venkovního festivalu!

Nikdy nebyl lepší čas užít si venkovní festivalovou atmosféru! Naše lokalita v areálu TJ Slezan ve Frýdek-Místek poskytuje vše, co potřebujete k dokonalému zážitku. Od osvěžujícího piva a lahodného jídla po stany pro odpočinek a doprovodný program, který vás bude bavit celý den a noc. Užijte si skvělou hudbu pod širým nebem a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky s přáteli.

Jak si zakoupit vstupenky na ŠKWORy?

Vstupenky na festival Hellpdays jsou k dispozici na portálu Ticketlive. Nově si můžete zakoupit i jednodenní vstupenky v předprodeji, abyste si mohli užít svůj oblíbený den festivalu bez zbytečných starostí. Nečekejte a zajistěte si své místo na festivalu Hellpdays!
Nezapomeňte, Hellpdays 2024 přináší skvělou hudbu, skvělou atmosféru a nezapomenutelné zážitky. Přijďte být součástí této úžasné události a přidejte se k nám…

Symbol českého rocku.

Kapela ŠKWOR vznikla v roce 1998 a od té doby si vybudovala silnou pozici na české rockové scéně. Jejich texty, často reflektující společenské a osobní tématy, rezonují s širokou fanouškovskou základnou. Díky energickým koncertům a autentickému projevu si ŠKWOR získal srdce posluchačů napříč generacemi. Významným milníkem v jejich kariéře bylo vydání alba „Světlo ve tmě“, které kapelu definitivně etablovalo mezi špičku českých rockových skupin. Jejich hudba, kombinující tvrdé kytarové riffy s melodickými vokály a chytlavými refrény, vytváří nezapomenutelný hudební zážitek.

Co víc si přát od festivalu HELLPDAYS kde vystoupí ŠKWOR?

Festival Hellpdays není jen o hudbě… je to zážitek. S vynikajícím zázemím, kvalitním občerstvením, možností stanování a doprovodným programem si užijete každý moment vaší návštěvy. Vychutnejte si festivalovou atmosféru plnou hudby, přátelství a nezapomenutelných zážitků.

Zakupte si Vstupenky Včas! Kompletní festivalový zážitek. Skvělá společnost kapel.